Компенсація реактивної енергії

Компенсація реактивної енергії

Загальна інформація

Призначення компенсації РЕ
Види компенсації

Додаткові дані

Компенсація реактивної енергії асинхронних двигунів
Розрахунок економічного ефекту конденсаторних установок (в розробці)

Автоматичні конденсаторні установки ТОВ «ТЕГА ІНЖИНІРІНГ»

Автоматичні конденсаторні установки

Загальна інформація

Конструкція АКУ (в розробці)
Технічні характеристики (в розробці)

Документація

Опитувальний лист (в розробці)
Зразок паспорту (в розробці)

Автоматичні конденсаторні установки серії АКУ-0,44 ТОВ «ТЕГА ІНЖИНІРІНГ» призначені для автоматичної компенсації реактивної потужності навантажень споживачів трифазних мереж напругою 0,38(0,4) кВ частотою 50 (60) Гц. АКУ призначені для встановлюються як на промислових, та і на комунальних об’єктах. Режим роботи – тривалий.

Установки виготовляються під замовлення, із врахуванням всіх побажань замовника. Для виготовлення АКУ використовуються високоякісні комплектуючі вітчизняних та закордонних виробників. Конструкція установок проектується спеціалістами ТОВ «ТЕГА ІНЖИНІРІНГ» індивідуально для кожного замовлення, забезпечуючи максимальну щільність монтажу та можливість для безпроблемного ремонту, реконструкції чи модернізації установок. Установки обладнуються захистом від перевантажень, коротких замикань, стрибків напруги та перегріву.

Автоматичний регулятор реактивної потужності, на основі мікропроцесорної технології, забезпечує високу точність регулювання. Трифазні конденсаторні батареї стійкі до перевищення внутрішнього тиску. Низький tg діелектричних втрат забезпечує невелике виділення тепла на конденсаторах. Секції конденсаторної установки обладнуються швидкорозрядними резисторами, що дозволяє зменшити час реакції регулятора та забезпечує швидку розрядку конденсаторних батарей (до 60 секунд) для їх заміни.